CallUs: 0090 532 134 40 11 0090 532 134 40 11 0090 532 134 40 11
Dalaman Havalimanı bireysel karşılama deskleri

Dalaman Havalimanı bireysel karşılama deskleri

Dalaman Airport Hakkında

Dalaman havaalanı, Güney Batı Türkiye’nin en eski hava alanıdır. Antalya ve İzmir’le birlikte bölgede uzun zamandır hizmet veren meydan oldukça ciddi bir büyüklüğe sahiptir ve uluslararası standartlarda en nitelikli hizmetlerin sunulabildiği önemli meydanlardır. Ancak, maalesef tüm turizm bölgelerinde söz konusu olduğu gibi Dalaman için de karayolu aktarma seçenekleri oldukça sınırlıdır. Metrolpol bir ilçe olmayan Dalaman ile çevre turizm merkezleri arasında toplu taşıma ağı söz konusu olmadığı gibi mesafeler de ciddi boyuttadır. Bu nedenle meydana iniş yapan yolcular, ister istemez Dalaman Airport transfer durumunda kalacaklardır ki, esasında bu hizmeti almak bir zorunluluk değil çoğu zaman tercihtir. Çünkü Dalaman Airport transfer hizmeti; havaalanından varış noktasına en güvenli ve konforlu seyahatin teminatıdır. Bu hizmet sayesinde uçak yolculuğunun konforunu unutturacak deneyimler yaşamadan tatil yapacağınız merkeze kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Dalaman Airport transfer hizmeti sunduğu konfor ve güvenliğin yanı sıra ekonomik bir tercihtir. Sabt fiyatlarla sunulan hizmet, sürpriz maliyetler ortaya çıkarmaz. Dilediğiniz sayıda yolcu için rezervasyon yaptırabilir ve hizmet alabilirsiniz. Havaalanı transferi, herhangi bir adresten havaalanına ya da havaalanından herhangi bir adrese yapılan bir seyahat durumudur. Bunun için şirketlere seyahat bilgilerinin iletilmesi, mail, telefon gibi iletişim bilgilerinin verilmesi oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Havayolu transferi çift yönlü bir transfer şekli olarak görülmektedir ve birçok şirket bu prensibi benimsemektedir.

Güvenli Yolculuk

Dalaman Airport transfer servisleri belirli standartların üzerinde hizmet veren firmalarca verilir. Sektördeki korsan işletmeler dışında kalan bu nitelikli firmalardan birisi olan firmamızın da verdiği gibi, hizmetlerin tamamı Avrupa standartlarında sunulmaktadır. Bu kamusal bir zorunluluk olmanın yanı sıra firmamızın kalite standartlarının da bir parçasıdır. Biz mümkün olan en nitelikli hizmetleri en uygun fiyatlarla üretebilmek için tüm sektör sınırlarını zorluyor ve en nitelikli filoyu hizmetinize sunuyoruz. Araçlarımızın gerekli izinleri koşulsuz biçimde alınmış olup, sürücülerimiz de aynı şekilde ilgili lisanslara sahiptir. Servis personelimiz ve tüm ekibimizle sizlere en iyi deneyimi yaşatmak için çalışıyor, en yüksek güvenlik ve konfor seviyesini sizin için özenle tesis ediyoruz. Dalaman Airport transfer hizmetlerinde uzun yılların birikimini sizlere sunan firmamızdan hizmet almaküzere bize ulaştığınızda, altyapımıza kaydedilen rezervasyonunuz hassasiyetle takip edilir ve personelimiz tam zamanında havaalanında sizi karşılar. 

Dalaman Airport ve Havaalanı Transferleri

Dalaman Airport transfer hizmetleri kapsamında havaalanından otelinize veya otelinizden havalimanına transfer alabilirsiniz. Gidiş dönüş tüm transfer ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, dilerseniz uçaktan indiğinizin bile farkında olmadan seyahatinizi tamamlayabilmenizi sağlayabiliriz.

Büyükşehirlerden turizm bölgelerine gelen yolcuların beklentisi, büyükşehirdeki toplu taşıma altyapısını bulabilmektir. Ancak, yerleşik nüfusu metrolpollerden oldukça düşük olan turizm merkezlerinde böyle bir altyapı bulunmaz. Örneğin Dalaman’da bir metro yoktur. Hatta belediyenin birkaç otobüsü dışında toplu taşıma imkanı da söz konusu değildir. Bu durumda havaalanına inişiniz itibariyle kaderinizle baş başa olmanız söz konusudur ki, esasında bu ciddi bir sorundur. Çevredeki turistik merkezlere erişmek için, bölgeyi çok iyi tanıyor olmanız gerekir ki, bu durumda dahi sizi zahmetli bir süreç beklemektedir. Birkaç aktarmalı karayolu seyahati saatlerinize mal olabilir ve tatilinize pek de keyifli olmayan bir başlangıç yapabilirsiniz. Oysa bunun yerine Dalaman Airport transfer seçeneğini değerlendirmeniz durumunda, havaalanından varış noktanıza zahmetsizce erişebilirsiniz. Siz de konforlu bir seyahat elde etmek ve tatilin her zerresini mutlu geçirmek için bize seyahatinizden önce ulaşarak rezervasyon yaptırabilir, Dalaman Airport transfer hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Leave Your Comment