CallUs: 0090 532 134 40 11 0090 532 134 40 11 0090 532 134 40 11
how to go bodrum airport

how to go bodrum airport

Bodrum Milas Airport Hakkında

Yapım kararı 70’lerde alınmış olmasına karşın, inşası 90’ların sonunu bulan Bodrum-Milas havaalanı, günümüzde İstanbul ve Antalya gibi dev meydanlardan sonra en çok yolcu taşınan hava alanıdır. Geçmişte bölgenin tüm ihiyacını karşılayan Dalaman ise hala etkinliğini korumaktadır, zira Bodrum havaalanı, ancak Bodrum için yeterli potansiyeli karşılayabilir durumdadır. Zira Bodrum Milas Airport transfer ihtiyaçlarının yoğunluğundan da kolayca anlaşılabileceği gibi, meydan ciddi bir trafiğe sahip olmakla birlikte, oldukça geniş bir coğrafyaya yayılmış olan Bodrum’un mahallelerinin tümüne kolay erişilebilir mesafede yer almaz. Bölgenin yer şekilleri nedeniyle en uygun yer olan Milas’a inşa edilen meydan, bu sebeple çevre ilçelere yoğun bir hizmet vermeye pek de elverişli değildir. Muğla Merkez ve Marmaris gibi ilçeler ise genellikle Dalaman’dan hizmet alırlar. Havaalanı transferi, herhangi bir adresten havaalanına ya da havaalanından herhangi bir adrese yapılan bir seyahat çeşididir. Bodrum Milas Airport transfer hizmetlerini geliş gidiş veya tek yön alabilir, dilediğiniz şekilde transfer hizmetlerini biçimlendirebilirsiniz. Farklı seviyeleri bulunan hizmet, kalabalık gruplardan, tek kişi seyahat eden yolculara kadar her sayıda yolcuya hizmet verebilir.

Bodrum yarım adası, oldukça uygunsuz yer şekillerine sahiptir. Bu nedenle yarımada üzerinde karayolu yolculuğu kısa mesafelerde dahi ciddi zaman alabilmektedir. Özel araçlarınızla seyahat ederken elbette erişim sorunu yaşamazsınız. Ancak, Bodrum Milas Airport transfer hizmeti kullanmıyorsanız, Bodrum içerisinde hareket etmek oldukça zordur. Şehir içi taşıma sistemi, her otelin önünden geçmeyecek, dolayısıyla bir şekilde dolmuş veya otobüse ulaşmış olsanız dahi, 40 dereceye ulaşan sıcaklığın altında yüklerinizle beklemek veya yürümek durumunda kalabilirsiniz. Havalimanında özel taşıma seçenekleri ve taksi bulunuyor olsa da, bu hizmetlere koşulsuz erişebilme olanağınız bulunmaz. Zira bu hizmetler size rezerve değildir ve her an başka yolcuları taşıyarak kapasitesini doldurabilir. Yine bu durumda da hava alanında beklemeniz söz konusu olacaktır. Havayolu seyahati ile elde ettiğiniz avantajın tamamını yitirmemek için Bodrum Bodrum Milas Airport transfer hizmetlerini, bu sebeple tercih etmelisiniz ki, bu seçenekte hiçbir bekleme olmaksızın mükemmel zamanlama ile varış noktasına ulaşabilisiniz.

Farklı Transfer Seçenekleri

Bodrum Milas Airport transfer hizmetleri farklı standartlarda verilebilmektedir. Tek kişiden 15 kişiye kadar olan grupları mevcut standartlarla taşıyabildiğimiz gibi daha kalabalık gruplar ve Vip yolcular için özel hizmetler sunabilmekteyiz. Özel araç, Vip, Shuttle ve minibüs hizmetlerimiz kapsamında tam olarak ulaşmak istediğiniz lokasyona sorunsuz bir erişim elde edebilir, ihtiyacınız olan hizmete uygun maliyetlerle erişebilirsiniz.

Bodrum havalimanının şehrin dışında olmasının dezavantajını sıfırlayan bu seçenek sayesinde, tatiliniz zehrolmadan güzel vakit geçirebilirsiniz. Tabii dilerseniz hizmetleri hem gidiş, hem dönüş için alabilirsiniz. Her iki yönde de güvenli ve konforlu bir ulaşım için Bodrum Milas Airport transfer olanaklarından faydalanmak, Bodrum için en doğru davranış olacaktır. Firmamızın sunduğu yüksek

Leave Your Comment