CallUs: 0090 532 134 40 11 0090 532 134 40 11 0090 532 134 40 11
izmirde tatil keyfi

izmirde tatil keyfi

İzmir Havalimanı Hakkında

Türkiye’nin 3. Büyük şehri İzmir; 5 milyon civarındaki nüfusu ve kendi ilçeleri ile birlikte çevre illere bağlı turizm merkezlerini de etkisi altında bulunduran önemli bir şehirdir. Elbette bölgenin ve ülkenin en büyük havaalanlarından bir tanesi İzmir’dedir. Bu meydan uluslararası hizmet verir ve bölgenin önemli bir turist potansiyeli bu meydan üzerinden karşılanır. Elbette yurdumuza diğer ülkelerden gelen turistlerin yegane ulaşım aracı havayolludur. Ancak, havaalanı ile şehir merkezi ulaşımı sağlanabiliyor olsa da, turizm merkezlerine erişim kolay değildir. Kaldı ki, toplu taşıma ile erişim, sanılandan çok daha zahmetlidir ki, havayolu gibi mükemmel bir konforun ardından, yüklerinizle toplu taşıma telaşına girişmek yerine İzmir Airport transfer hizmetlerini tercih etmeniz çok daha doğru bir seçim olacaktır. Zira, toplu taşıma sizi tek vesayit ile varış noktanıza ulaştırmaz. Ayrıca turizm merkezlerine bir toplu taşıma seçeneği de yoktur. Bu arada pek çok aktarma yapmanız gerekebilir ki, saatler süren bu zahmetli seyahat, havayolu seyahatinin tüm konforunu aklınızdan silip almaya yetecektir. Havaalanı transferi, herhangi bir adresten havaalanına ya da havaalanından herhangi bir adrese yapılan bir seyahat uygulamasıdır. Bunun için şirketlere seyahat bilgilerinin iletilmesi, mail, telefon gibi iletişim bilgilerinin verilmesi oldukça önemli olmaktadır. Havayolu transferi çift yönlü bir ulaşım biçimidir.

Havaalanı Transferi Seçenekleri Nelerdir?

İzmir oldukça büyük bir şehirdir. Adnen Menderes havalimanı da buna bağlı olarak ciddi bir yoğunluğa sahiptir. Her ne kadar bir Ege şehri olsa da İzmir havalimanının yoğunluğu turistik olmaktan çok, iş amaçlı olarak tanımlanabilir. Zira bölgede sanayi ve ticaret tesisleri oldukça yoğun biçimde yer aldığından, diğer şehirler ve elbette yurt dışından yoğun bir yolcu trafiği söz konusu olur. Tabii bu durumda hava alanı ile şehir arasındaki erişimin süresi çok daha kritik hale gelir. Öyle ki, acil bir toplantıya veya iş görüşmesine yetişmeniz durumunda vakit kaybı göze alabileceğiniz bir durum değildir. Bu şartlar altında şehir hatları ve özel toplu taşıma gibi seçenekler elbette büyük bir risk haline gelir. Çünkü, sizin tam zamanında varış noktasına ulaştırabilmek için planlanmamış olan bu servislerin kendilerine ait bir hareket takvimi vardır ve seyirlerini buna göre yaparlar. Oysa İzmir Airport transfer hizmetleri bütünüyle sizi varış noktasına ulaştırmak için planlanır ve sunulur. Bu sayede, hiçbir bekleme ve gecikme süresi söz konusu olmaz.

Tabii tatil için İzmir havalimanına iniş yapanları farklı bir sorun beklemektedir. Zira her ne kadar şehir merkezine toplu taşıma var olsa da, çevre il ve ilçelere ulaşım bu şekilde sağlanamaz. Elbette bu durumda da İzmir Airport transfer hizmetleri tercih edilebilir ve mükemmel bir hizmet alınabilir. Bu hizmet kapsamında havalimanı çıkışında karşılanır, otelinize kadar en güvenli ve konforlu biçimde uzman ekiplerce ulaştırılırsınız. Özel araç, Vip servis, Shuttle ve Minibüs transfer gibi seçeneklerden dilediğiniz tercih edebilir ve hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

İzmir Havalimanı ve Havaalanı Transfer

Bize ulaşarak, İzmir Airport transfer hizmetleri kapsamında merkez ve çevredeki tüm destinasyonlara kolayca ulaşabilirsiniz. Servis personelimiz sizi tam zamanında meydandan alarak, en güvenli biçimde varış noktasına ulaştıracak ve havayolunun sağladığı kadar konforlu bir hizmeti sunacaktır. Bizden rezervasyon yaptırmak için hemen iletişime geçin. Sizin için mükemmel şekilde yapacağımız plan sayesinde herhangi bir gecikme söz konusu olmadan hizmet alabilir, hava yolu konforunu aratmayan şartlarla karayolu seyahati yapabilirsiniz. Hemen büze ulaşın, siz de rahat edin…

Leave Your Comment